Pojemniki i Worki na Odpady Medyczne

Funkcjonalne pojemniki i worki na odpady medyczne stanowią podstawowe wyposażenie ośrodków, świadczących usługi z zakresu leczenia zwierząt. Wszystkie proponowane przez nas produkty spełniają wymogi Unii Europejskiej w zakresie przechowywania i utylizowania nieczystości zawierających krew, osocze i chorobotwórcze patogeny.

 

POJEMNIKI I WORKI NA ODPADY MEDYCZNE

Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

24,75 zł

Cena netto: 20,12 zł

szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

18,26 zł

Cena netto: 14,85 zł

szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

21,45 zł

Cena netto: 17,44 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra
Producent: Intergos
Cena:

4,20 zł

Cena netto: 3,41 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1 litr Pojemnik na odpady medyczne 1 litr
Producent: Intergos
Cena:

4,90 zł

Cena netto: 3,98 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2 litry Pojemnik na odpady medyczne 2 litry
Producent: Intergos
Cena:

5,60 zł

Cena netto: 4,55 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów
Producent: Med-Plast
Cena:

10,90 zł

Cena netto: 8,86 zł

szt.
zobacz więcej

Polecane przez nas wyroby są dostępne w różnych pojemnościach do wyboru. Można zdecydować się na czerwone worki na odpady medyczne, które pomieszczą aż 120 l nieczystości. W naszym asortymencie dostępne są także odporne na działanie wilgoci etykiety identyfikacyjne na worki i pojemniki medyczne w wersji samoprzylepnej. Produkty te umożliwiają łatwą identyfikację wszelkiego typu odpadów, przeznaczonych do ich utylizowania przez wyspecjalizowane jednostki. Właściciele lecznic dla zwierząt mogą zaopatrzyć się także w medyczne pojemniki z funkcjonalną klapą. To produkty wyróżniające się łatwym otwieraniem i zamykaniem. Są one wykonane z materiałów nie wchodzących w żadne reakcje z przechowywanymi w nich opatrunkami. Wycięcie w pokrywie pozwala na bezpieczne oddzielenie igieł od strzykawek.

Pojemniki i worki na odpady medyczne dla kliniki i lecznic dla zwierząt

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje również duże pojemniki na odpady medyczne, które pomieszczą nawet do 5 l różnego typu opakowań, kaniul, strzykawek, pustych fiolek czy zainfekowanych wacików i gaz opatrunkowych. To wyroby w owalnym kształcie, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w postaci polipropylenu. Jest to materiał, który został użyty do produkcji wyżej wymienionych opakowań, ponieważ nie zmienia on swoich pierwotnych właściwości fizycznych i chemicznych. Polipropylenowe pojemniki na odpady weterynaryjne posiadają etykiety ostrzegawcze, na których widnieje napis materiał zakaźny. To produkty zawierające także oznaczenie zgodne z wymaganiami Państwowego Zakładu Higieny. Nieprzemakalne kubły na odpady medyczne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w wyniku ich eksploatacji. To wyroby wyróżniające się bardzo niską wagą, dzięki czemu mogą być one bez problemu transportowane w dowolnie wybrane miejsce. Nowoczesne pojemniki i worki na odpady medyczne z naszego sklepu mogą znajdować się, zarówno w pomieszczeniach ogrzewanych, jak i na zewnątrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl