Materiały Opatrunkowe

Nowoczesne materiały opatrunkowe to niezbędne wyposażenie każdej placówki medycznej, a także diagnostycznej czy ambulatoryjnej. Rekomendowane przez nas materiały opatrunkowe są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, szerokościach i długościach do wyboru. Pozwala to na dopasowanie ich do rodzaju prowadzonej działalności medycznej, a także profilu przyjmowanych pacjentów.

 

 

 

MATERIAŁY OPATRUNKOWE

Bandaż samoprzylepny, elastyczny 4,5 metra Bandaż samoprzylepny, elastyczny 4,5 metra
Producent: Stokmed
Cena:

4,80 zł

Cena netto: 3,90 zł

zobacz więcej
Gaziki nasączone alkoholem op. 100 szt. Gaziki nasączone alkoholem op. 100 szt.
Producent: Uromed
Cena:

13,75 zł

Cena netto: 12,73 zł

szt.
zobacz więcej
Lignina w arkuszach 40 cm x 60 cm Lignina w arkuszach 40 cm x 60 cm
Producent: Zarys
Cena:

123,00 zł

Cena netto: 113,89 zł

szt.
zobacz więcej
Opatrunek usztywniający - termoutrwaldzalny Opatrunek usztywniający - termoutrwaldzalny
Producent: Artwet
Cena:

58,50 zł

Cena netto: 47,56 zł

szt.
zobacz więcej
Surgispon tampony kolagenowe 10mm x 10mm x 10mm,  8 szt. Surgispon tampony kolagenowe 10mm x 10mm x 10mm, 8 szt.
Cena:

29,70 zł

Cena netto: 27,50 zł

szt.
zobacz więcej

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się bandaż elastyczny. To niezbędny element wyposażenia apteczki pierwszej pomocy. Posiadamy produkty z wygodną zapinką, umożliwiającą zabezpieczenie kończyn górnych i dolnych, a także głowy po różnego typu urazach. Proponujemy także bandaże samoprzylepne w wersji elastycznej o długości do 5 m. Produkty te są dostępne szerokości od 2,5 cm do 10 cm. Te elastyczne bandaże do opatrunków mogą być wykorzystane również jako opaski uciskowe. To produkty, które nie przylegają do włosów i nie przyklejają się do skóry. Mogą one być wykorzystane także w gabinetach weterynaryjnych, ponieważ nie powodują odrywania sierści.

Materiały opatrunkowe o szerokim zastosowaniu w medycynie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się materiały opatrunkowe w postaci gazy jałowej nitkowej, znanej i renomowanej marki. Stanowi to potwierdzenie jej wysokiej jakości, jak również bezpieczeństwa stosowania. To produkt, który jest dostępny w kilku wersjach do wyboru. Oferujemy gazy jałowe nitkowane. To wyroby stworzone z bawełnianej gazy. Mają one szerokie zastosowanie w branży medycznej i lecznictwie. Są przeznaczone do zabezpieczania ran i opatrywania, w celu przyspieszenia procesu gojenia. Oprócz gaz jałowych, proponujemy także akcesoria opatrunkowe niejałowe i gaziki nasączone alkoholem. W ramach prowadzonej przez nas działalności, sprzedajemy także jednorazowe zestawy do usuwania szwów. Polecane przez nas materiały opatrunkowe mogą przydać się również do zabezpieczania ran po zabiegach chirurgicznych. Posiadamy ligninę w rolce i w arkuszach czy opatrunki w postaci plastrów poiniekcyjnych, jedwabnych lub przezroczystych. W naszej ofercie dostępne są także plastry włókninowe tkaninowe i z opatrunkiem do cięcia. Osobną kategorią są tampony kolagenowe i profesjonalne taśmy przeznaczone do kinesiotapingu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl