Profesjonalna higiena wnętrz

Wymagana przez wszystkie kraje Unii Europejskiej profesjonalna higiena wnętrz, dotyczy pomieszczeń, w których odbywają się zabiegi z zakresu medycyny, a także kosmetologii. Do tego celu można wykorzystać nowoczesne preparaty odkażające wnętrza o optymalnie dobranych składnikach.

 

PROFESJONALNA HIGIENA WNĘTRZ

MC 110 Floor Clean koncentrat do mycia podłóg MC 110 Floor Clean koncentrat do mycia podłóg
Producent: Medi-Sept
Cena:

14,98 zł

Cena netto: 12,18 zł

zobacz więcej
MC 310 SANIT CLEAN czyszczenie sanitariatów MC 310 SANIT CLEAN czyszczenie sanitariatów
Producent: Medi-Sept
Cena:

16,80 zł

Cena netto: 13,66 zł

zobacz więcej
MC 311 SANIT FOAM aktywna piana do mycia łazienek MC 311 SANIT FOAM aktywna piana do mycia łazienek
Producent: Medi-Sept
Cena:

18,50 zł

Cena netto: 15,04 zł

zobacz więcej

Jednym z nich może być koncentrat przeznaczony do codziennego lub bardzo częstego mycia podłóg, wykonanych z płytek ceramicznych, gresu bądź też kamienia naturalnego i wykładziny PCV. Wyżej wymieniony produkt chemiczny nie nadaje się do odkażania podłóg składających się z litych, drewnianych desek. To wyrób, który skutecznie czyści i pomaga pozbyć się uporczywych zabrudzeń, a także szkodliwych patogenów. To środek o właściwościach antystatycznych. Jego stosowanie nie powoduje powstawania trudnych do usunięcia smug czy plam. Profesjonalna higiena wnętrz, odbywająca się przy pomocy koncentratów do mycia podłóg, dostępnych w naszym asortymencie jest zalecana w przypadku zakładów przemysłu spożywczego. Są to przedsiębiorstwa poddawane regularnym kontrolom sanepidowym.

Profesjonalna higiena wnętrz przy pomocy nowoczesnych środków

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także środki myjące do sanitariatów. To profesjonalne produkty, dzięki którym można usunąć kamień, tłuste zabrudzenia, a także pozostałości mydła i innych preparatów alkalicznych. Koncentraty do odkażania sanitariatów można wykorzystać do codziennego mycia glazury, podłogi, wanny, kabin prysznicowej, umywalki, armatury, i baterii. To środki dedykowane osobom, które na co dzień mają za zadanie oczyszczać pisuary, elementy ze stali nierdzewnej i aluminium, znajdujące się w sanitariatach. Antybakteryjne płyny czyszczące do sanitariatów nie wymagają czasochłonnego procesu przygotowania. Już 25 ml koncentratu może wystarczyć na przygotowanie 10 l odkażającego płynu. Proponowane przez nas profesjonalne środki myjące, przeznaczone do utrzymania wymaganej higieny wnętrz, są dostępne w kilku wersjach zapachowych do wyboru. Można zdecydować się na produkty wzbogacone aromatem czarnych winogron lub wiśni. Pozwala to na odkażenie powierzchni, przy jednoczesnym pozostawieniu w pomieszczeniach bardzo przyjemnej woni.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl