Dezynfekcja rąk i skóry

Wymagana nie tylko w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego, dezynfekcja rąk i skóry, jest możliwa dzięki użyciu specjalnie dobranych preparatów. Do tego celu można wykorzystać produkty dostępne w naszej ofercie.

 

DEZYNFEKCJA RĄK I SKÓRY

AHD 1000 dezynfekcja rąk i skóry, 1 litr AHD 1000 dezynfekcja rąk i skóry, 1 litr
Producent: Lysoform
Cena:

56,38 zł

Cena netto: 52,20 zł

szt.
zobacz więcej
AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry, 5 litrów AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry, 5 litrów
Producent: Lysoform
Cena:

239,80 zł

Cena netto: 222,04 zł

szt.
zobacz więcej
AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry, 500 ML AHD 1000 płyn do dezynfekcji rąk i skóry, 500 ML
Producent: Lysoform
Cena:

36,21 zł

Cena netto: 33,53 zł

szt.
zobacz więcej
Gaziki nasączone alkoholem op. 100 szt. Gaziki nasączone alkoholem op. 100 szt.
Producent: Uromed
Cena:

13,75 zł

Cena netto: 12,73 zł

szt.
zobacz więcej
VELODES CREAM, krem do rąk VELODES CREAM, krem do rąk
Producent: Medi-Sept
Cena:

6,90 zł

Cena netto: 5,61 zł

zobacz więcej
Velodes Silk chirurgiczna dezynfekcja rąk Velodes Silk chirurgiczna dezynfekcja rąk
Producent: Medi-Sept
Cena:

29,00 zł

Cena netto: 26,85 zł

zobacz więcej

Polecamy wyroby w formie łatwych do aplikowania sprayów, jak również płynne preparaty na bazie alkoholi, przeznaczone do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry rąk. Te nowoczesne produkty należy przechowywać zgodnie z zaleceniami, umieszczonymi na ich etykiecie. To preparaty przeznaczone do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami. Nadają się one także do sterylizacji niewielkich powierzchni i wyrobów medycznych. Skuteczna dezynfekcja rąk i skóry, przy pomocy polecanych przez nas biobójczych środków, pozwala usunąć większość bakterii, wirusów, grzybów i prątków. To preparaty na bazie alkoholu etylowego, które wyróżniają się niską toksycznością i podwyższoną skutecznością działania. Nasze produkty do dezynfekcji rąk i skóry mogą być stosowane przez osoby mające problemy z nadwrażliwym naskórkiem.

Dezynfekcja rąk i skóry przy użyciu specjalnie dobranych preparatów

Optymalny skład chemiczny, który zawierają preparaty do dezynfekcji rąk i skóry, nie powoduje nadmiernego przesuszenia naskórka, a także uszkodzenia warstwy hydrolipidowej skóry. Wyroby te nie zawierają komponentów, które mogłyby pozostawiać na dłoniach tłusty, lepki film. Rekomendowane przez nas produkty dezynfekcyjne do rąk i skóry mają bardzo dobre właściwości odtłuszczające. Dzięki nim można pozbyć się różnego typu zanieczyszczeń. Oferowane przez nas płyny do dezynfekcji to nie jedyne produkty, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W naszym asortymencie znajdują się również chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni firmy Medisept. To produkty bardzo łatwe do wyjmowania. Można je przechowywać bądź też nosić ze sobą. Oprócz tego, mamy również gaziki nasączone alkoholem, dostępne w ekonomicznych opakowaniach. Przydadzą się one do doraźnego odkażania ran, dużych skaleczeń, a także przemywania rąk czy powierzchni narażonych na kontakt z chorobotwórczymi patogenami.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl