Punkt pierwszej pomocy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena brutto: 1 200,00 zł 1200.00
Cena netto: 975,61 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HS medical
Kod produktu: K_20200978

Opis

Zestaw Pierwsza Pomoc to w pełni wyposażony punkt pierwszej pomocy, który sprawdzi się szczególnie jako wyposażenie zakładu pracy, dbającego o bezpieczeństwo swoich pracowników, zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, a także Straży Pożarnych, Ratowników Medycznych itp. Tego typu punkty pierwszej pomocy w razie wypadku umożliwiają przeprowadzenie podstawowych czynności ratowniczych.

Zestaw zawiera:

  • Tablicę z instrukcją postępowania ratowniczego krok po kroku "Pierwsza pomoc ABC"

  • bogato wyposażoną apteczkę z materiałami niezbędnymi przy udzielaniu pierwszej pomoc (bandaże elastyczne, opaski dziane podtrzymujące, gazy opatrunkowe jałowe, jałowe opatrunki wyspowe, plaster z opatrunkiem, przylepiec tkaninowy, opatrunek hydrożelowy, chustę trójkątną, koc ratunkowy, siatkę opatrunkową, rękawiczki nitrylowe, maseczkę do sztucznego oddychania, środki do dezynfekcji, agrafki, nożyczki, pęsetę, instrukcję pierwszej pomocy)

Zawartość apteczki ze środkami przeznaczonymi do udzielania pierwszej pomocy możemy dostosować do potrzeb i wymagań klienta. W cenie zestawu jest także nadruk wybrany przez klienta na tablicy oraz apteczce pierwszej pomocy.

 

Istnieje możliwość zakupu punktu pierwszej pomocy z dowolnym modelem defibrylatora Samaritan Pad.

 

Punkty pierwszej pomocy – dlaczego są tak ważne?

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawców jest przeciwdziałanie niebezpieczeństwom w zakładach pracy. By ułatwić przeprowadzanie podstawowych czynności ratowniczych w razie wypadku, tworzone są specjalne punkty pierwszej pomocy. W takich miejscach powinny znajdować się nie tylko apteczki, ale także szczegółowe instrukcje niezbędne podczas udzielania pierwszej pomocy. Co jest istotne, rozmieszczenie oraz wyposażenie takiego zestawu powinno zostać uzgodnione z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę.
Obsługa punktów pierwszej pomocy powinna być powierzana pracownikom z odpowiednim przeszkoleniem. Znajdujące się w zakładach pracy punkty pierwszej pomocy muszą być także właściwie oznakowane, zgodnie z polskimi normami oraz przepisami z zakresu BHP.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl