Defibrylator AED Samaritan PAD 360P (PEŁEN AUTOMAT)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 4 889,80 zł 4889.80
Cena netto: 4 527,59 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: HS medical
Kod produktu: K_20200955

Opis

Automatyczny defibrylator AED Samaritan PAD 360 P to idealne rozwiązanie zarówno dla zespołów Ratownictwa Medycznego, jak i dla placówek szkolnych, obiektów pożytku publicznego i sportowych. Może być używany przez osoby bez specjalnego przygotowania, ponieważ Samaritan PAD 360 P na podstawie dokonanej analizy rytmu serca sam decyduje, czy defibrylacja jest potrzebna, czy też nie. W przypadku konieczności jej zastosowania urządzenie generuje komunikat wzywający ratownika do odsunięcia się od osoby poszkodowanej. A zatem jego rola sprowadza się do włączenia defibrylatora oraz przyklejenia elektrod do klatki piersiowej chorego. Co ważne, urządzenie w sytuacji dotykania osoby poszkodowanej w momencie aplikacji impulsu defibrylacyjnego wstrzyma proces, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ratownikowi.

PARAMETROWO BEZKONKURENCYJNY

  • Siła komunikacji w trzech prostych symbolach
  • Tylko jeden przycisk. Jeden czytelny panel graficzny
  • Niezawodny. Poddawany autotestom gwarantującym gotowość do pracy
  • Przenośny. Gotowy do pracy bez wyjmowania z torby
  • Bez wtyczek. Bez podłączania czegokolwiek
  • Technologiczne najlepszy
  • Absolutnie prosty
  • Lekki

 

Wymiary: 20x18,4cm

Gwarancja: 4 lata na baterie i elektrody, 8 lat na AED

Zapis EKG: 90min

 

INTUICYJNY. PROSTY. W SUMIE DOSKONAŁY.

Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwala mu decydować co robić dalej. Jednak Ty nie musisz się tym martwić – ten model defibrylatora nie wymaga od Ciebie naciskania przycisku defibrylacji. Samaritan PAD sam wyzwala energię.

INNOWACJE NIE ZAWSZE WIDAĆ OD RAZU. NAWET TE WIELKIE.

Automatyczne defibrylatory AED to nowy krok w stronę ułatwienia ratowania życia. Są doskonałe dla wszystkich tych, którzy nie czują się pewnie w tym temacie i potrzebują urządzenia, które wykona niemal wszystkie czynności samodzielnie. Twoje ręce są więc potrzebne do podpięcia elektrod i masażu serca. Defibrylacja zostawiona jest w całości urządzeniu. Jednocześnie zachowana została koncepcja i wygląd klasycznego Samaritana – który dzięki prostym komunikatom i wsparciu podświetlanej grafiki na przednim panelu prowadzi Cię przez całą akcję ratowniczą.

POTĘGA W PROSTOCIE.

Projektując Samaritana 360 P trzeba było wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom ludzi – oddać jeszcze więcej odpowiedzialności niezawodnym urządzeniom, gwarantując w ten sposób, że lęk przed popełnieniem błędu nie stanie się barierą dla podejmowania działań ratowniczych. Stworzenie defibrylatora,który sam wyzwala impuls nie było łatwe. Wymagania stawiane w pełni automatycznym defibrylatorom to przede wszystkim wczesne wykrywanie ruchów, doskonała czułość oraz ochrona osoby udzielającej pomocy. I stało się. Nowy Samaritan PAD 360 to AED idealne dla każdego, bo nie wymaga niemal żadnego zaangażowania poza przyklejeniem elektrod i RKO. To AED nie tylko decyduje – ale i podaje impuls życia, będąc jednocześnie w pełni bezpiecznym dla Ciebie.

BEZPRZEWODOWY. GOTOWY DO PRACY.

Jak każdy z naszych PADów również Samaritan PAD 360 P nie ma kabli i przewodów. Nie ma wtyczek i czegokolwiek, co może wydłużać akcję ratowniczą. Czas jest ważny. Sekundy mają znaczenie. Nie ma najmniejszego powodu by tracić choć jedną na szukanie wtyczki, kiedy liczy się każda z nich. Dzięki unikalnym cechom ratowanie życia jeszcze nigdy nie było tak proste.

Informacje ogólne
 

Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca

 
Tryb pracy
 

Półautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibrylacyjnego.

 
Wygląd
 

Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.

 
Gotowość do pracy
 

Migający wskaźnik w kolorze zielonym.

 
Bateria i elektrody
 

Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.

 
Opakowanie
 

Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu

 
Wyposażenie
 

Pełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, gazy oraz środka dezynfekcyjnego i golarki jednorazowej.

 
Fala
 

Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.

 
Czułość / dokładność
 

Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80.

 
Temperatura pracy / gotobwości
 

Od 0°C do 50°C.

 
Wilgotność względna
 

Od 5% do 95%.

 
Wibracje
 

MIL STD 810F metoda 514.5+

 
Energia
 

Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J

Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J

Czas ładowania
 

Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.

 
Pojemność baterii
 

Powyżej 100 wstrząsów.

 
Długość przewodów
 

1 metr

 
Wykonanie
 

Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester.

 
Metronom
 

Graficzny i dźwiękowy.

 
Język

Polski (inne języki jako opcjonalne).

   
Inni klienci kupili również
Body pooperacyjne dla zwierząt
Body pooperacyjne dla zwierząt
44,93 zł 36,53 zł
Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P (półautomat)
Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P (półautomat)
4 690,30 zł 4 342,87 zł
szt.
Rękaw do sterylizacji MEDAL różne rozmiary
Rękaw do sterylizacji MEDAL różne rozmiary
89,00 zł 72,36 zł
Półmaska filtrująca klasy FFP2 NR, op. 20 szt.
Półmaska filtrująca klasy FFP2 NR, op. 20 szt.
37,00 zł 30,08 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl