Defibrylator AED Samaritan PAD 360P (PEŁEN AUTOMAT)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 7 102,59 zł 7102.59
Cena netto: 6 576,47 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: K_20200955

Opis

Automatyczny defibrylator AED Samaritan PAD 360 P to idealne rozwiązanie zarówno dla zespołów Ratownictwa Medycznego, jak i dla placówek szkolnych, obiektów pożytku publicznego i sportowych. Może być używany przez osoby bez specjalnego przygotowania, ponieważ Samaritan PAD 360 P na podstawie dokonanej analizy rytmu serca sam decyduje, czy defibrylacja jest potrzebna, czy też nie. W przypadku konieczności jej zastosowania urządzenie generuje komunikat wzywający ratownika do odsunięcia się od osoby poszkodowanej. A zatem jego rola sprowadza się do włączenia defibrylatora oraz przyklejenia elektrod do klatki piersiowej chorego. Co ważne, urządzenie w sytuacji dotykania osoby poszkodowanej w momencie aplikacji impulsu defibrylacyjnego wstrzyma proces, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ratownikowi.

PARAMETROWO BEZKONKURENCYJNY

  • Siła komunikacji w trzech prostych symbolach
  • Tylko jeden przycisk. Jeden czytelny panel graficzny
  • Niezawodny. Poddawany autotestom gwarantującym gotowość do pracy
  • Przenośny. Gotowy do pracy bez wyjmowania z torby
  • Bez wtyczek. Bez podłączania czegokolwiek
  • Technologiczne najlepszy
  • Absolutnie prosty
  • Lekki

 

Wymiary: 20x18,4cm

Gwarancja: 4 lata na baterie i elektrody, 8 lat na AED

Zapis EKG: 90min

 

INTUICYJNY. PROSTY. W SUMIE DOSKONAŁY.

Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwala mu decydować co robić dalej. Jednak Ty nie musisz się tym martwić – ten model defibrylatora nie wymaga od Ciebie naciskania przycisku defibrylacji. Samaritan PAD sam wyzwala energię.

INNOWACJE NIE ZAWSZE WIDAĆ OD RAZU. NAWET TE WIELKIE.

Automatyczne defibrylatory AED to nowy krok w stronę ułatwienia ratowania życia. Są doskonałe dla wszystkich tych, którzy nie czują się pewnie w tym temacie i potrzebują urządzenia, które wykona niemal wszystkie czynności samodzielnie. Twoje ręce są więc potrzebne do podpięcia elektrod i masażu serca. Defibrylacja zostawiona jest w całości urządzeniu. Jednocześnie zachowana została koncepcja i wygląd klasycznego Samaritana – który dzięki prostym komunikatom i wsparciu podświetlanej grafiki na przednim panelu prowadzi Cię przez całą akcję ratowniczą.

POTĘGA W PROSTOCIE.

Projektując Samaritana 360 P trzeba było wyjść naprzeciw nowym oczekiwaniom ludzi – oddać jeszcze więcej odpowiedzialności niezawodnym urządzeniom, gwarantując w ten sposób, że lęk przed popełnieniem błędu nie stanie się barierą dla podejmowania działań ratowniczych. Stworzenie defibrylatora,który sam wyzwala impuls nie było łatwe. Wymagania stawiane w pełni automatycznym defibrylatorom to przede wszystkim wczesne wykrywanie ruchów, doskonała czułość oraz ochrona osoby udzielającej pomocy. I stało się. Nowy Samaritan PAD 360 to AED idealne dla każdego, bo nie wymaga niemal żadnego zaangażowania poza przyklejeniem elektrod i RKO. To AED nie tylko decyduje – ale i podaje impuls życia, będąc jednocześnie w pełni bezpiecznym dla Ciebie.

BEZPRZEWODOWY. GOTOWY DO PRACY.

Jak każdy z naszych PADów również Samaritan PAD 360 P nie ma kabli i przewodów. Nie ma wtyczek i czegokolwiek, co może wydłużać akcję ratowniczą. Czas jest ważny. Sekundy mają znaczenie. Nie ma najmniejszego powodu by tracić choć jedną na szukanie wtyczki, kiedy liczy się każda z nich. Dzięki unikalnym cechom ratowanie życia jeszcze nigdy nie było tak proste.

Informacje ogólne
 

Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca

 
Tryb pracy
 

Półautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibrylacyjnego.

 
Wygląd
 

Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.

 
Gotowość do pracy
 

Migający wskaźnik w kolorze zielonym.

 
Bateria i elektrody
 

Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.

 
Opakowanie
 

Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu

 
Wyposażenie
 

Pełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, gazy oraz środka dezynfekcyjnego i golarki jednorazowej.

 
Fala
 

Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.

 
Czułość / dokładność
 

Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80.

 
Temperatura pracy / gotobwości
 

Od 0°C do 50°C.

 
Wilgotność względna
 

Od 5% do 95%.

 
Wibracje
 

MIL STD 810F metoda 514.5+

 
Energia
 

Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J

Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J

Czas ładowania
 

Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.

 
Pojemność baterii
 

Powyżej 100 wstrząsów.

 
Długość przewodów
 

1 metr

 
Wykonanie
 

Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester.

 
Metronom
 

Graficzny i dźwiękowy.

 
Język

Polski (inne języki jako opcjonalne).

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl