Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P półautomat

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 6 155,00 zł 6155.00
Cena netto: 5 699,07 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: K_20200954

Opis

Klasyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350 P to poręczne i lekkie urządzenie medyczne przeznaczone do zewnętrznego i publicznego użytkowania. Samaritan PAD został stworzony dla powszechnego dostępu do defibrylacji i może być wykorzystany do ratowania życia i zdrowia nawet przez osoby postronne nieposiadające wiedzy medycznej. Urządzenie analizuje rytm serca, dobiera odpowiednią do sytuacji wielkość impulsu defibrylacyjnego i aplikuje go, przywracając organ do właściwej pracy. Samaritan PAD przez cały proces postępowania ratowniczego prowadzi użytkownika za pomocą trzech prostych symboli i poleceń, zapewniając tym samym skuteczny i szybki ratunek osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia.

PARAMETROWO BEZKONKURENCYJNY

  • Siła komunikacji w trzech prostych symbolach
  • Tylko dwa przyciski. Jeden czytelny panel graficzny
  • Niezawodny. Poddawany autotestom gwarantującym gotowość do pracy
  • Przenośny. Gotowy do pracy bez wyjmowania z torby
  • Bez wtyczek. Bez podłączania czegokolwiek
  • Technologiczne najlepszy
  • Absolutnie prosty

 

Wymiary: 20x18,4cm

Gwarancja: 4 lata na baterie i elektrody, 8 lat na AED

Zapis EKG: 90min

 

SIŁA KOMUNIKACJI W 3 PROSTYCH SYMBOLACH


Najważniejszą zaletą Samaritana jest prostota użycia.Trzy symbole, niesamowicie intuicyjna grafika i kompaktowy kształt to zwieńczenie pracy zespołu lekarzy i projektantów, którzy stworzyli jedyne AED, które w ultraprostej obudowie chowa zaawansowaną i najbezpieczniejszą technologię. Spójrz na niego. Jeden zielony przycisk wystarczy by był gotowy do działania. Jest w trybie czuwania, elektrody są podłączone i wystarczy je wyjąć. Wszystkie jego detale pozwalają na zaoszczędzenie czasu i pewność wykonywanych ruchów.

AED I TY. ZESPÓŁ DOSKONAŁY


Od momentu włączenia krok po kroku, spokojnymi i stanowczymi komunikatami Samaritan PAD mówi Ci, co masz robić. Kieruje twoimi działaniami tak, aby elektrody znalazły się w odpowiednim miejscu – a zebrany wykres EKG pozwoli decydować co robić dalej. Analiza EKG, zalecenie masażu serca lub defibrylacja – to procesy, które są skomplikowane i opierają się na bieżącej analizie rytmu serca. Jednak nie musisz się tym martwić. Nie ma obaw o to, że sobie nie poradzisz, że nie pamiętasz schematów czy zasad działania. Nie Ty musisz decydować co robić i jak to robić. Wykonujesz tylko kilka prostych czynności. Tylko tyle dla Ciebie – aż tyle dla kogoś.

BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH


Samaritan PAD to komfort dla osoby, która go używa oraz maksymalne bezpieczeństwo dla osoby, której udzielana jest pierwsza pomoc. AED używane są zwykle przez przypadkowych świadków zdarzenia. Dlatego Samaritan PAD jest intuicyjny i odpowiedni właśnie dla osób, które nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Jest bezpieczny. Nie przechodzi do dalszych kroków, jeśli wcześniejsze nie są poprawnie zakończone. Stwarza maksimum bezpieczeństwa dla poszkodowanego dzięki najbardziej optymalnej fali defibracyjnej i elektrodom, które jednocześnie mogą na bieżąco prowadzić zapis EKG.

WIELKI POMYSŁ W MAŁEJ FORMIE


Każdy centymetr małej przestrzeni Samaritana ma swoje znaczenie. A jedno z największych osiągnięć to objęty patentem system kasety PAD-Pak, a więc połączenia w jeden element baterii i elektrod. To nowatorskie i innowacyjne rozwiązanie, które pozwoliło uzyskać aż 4 letnią gwarancję na cały element, łatwość jego wymiany oraz brak konieczności dbania datę ważności elektrod i baterii oddzielnie. PAD-Pak to mały, pełen energii ideał, który na dodatek niewiele kosztuje.

 

Parametr 

Informacje ogólne

Defibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca

 
Tryb pracy
 

Półautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibrylacyjnego.

 
Wygląd
 

Przycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.

 
Gotowość do pracy
 

Migający wskaźnik w kolorze zielonym.

 
Bateria i elektrody
 

Baterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.

 
Opakowanie
 

Torba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu

 
Wyposażenie
 

Pełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, gazy oraz środka dezynfekcyjnego i golarki jednorazowej.

 
Fala
 

Załamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.

 
Czułość / dokładność
 

Zgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80.

 
Temperatura pracy / gotowości
 

Od 0°C do 50°C.

 
Wilgotność względna
 

Od 5% do 95%.

 
Wibracje

MIL STD 810F metoda 514.5+

 
Energia
 

Dorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J

Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J

Czas ładowania
 

Zazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.

 
Pojemność baterii
 

Powyżej 100 wstrząsów.

 
Długość przewodów
 

1 metr

 
Wykonanie
 

Tworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester.

 
Metronom

Graficzny i dźwiękowy.

 
Język
 

Polski (inne języki jako opcjonalne).

   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl