yandex
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

696 850 900

o firmie

Sklep medyczny online – artykuły do gabinetów lekarskich, kosmetycznych weterynaryjnych

Sklep „KupdoGabinetu.pl” powstał w wyniku rozwoju firmy Palmedica, która od niemal 20 lat świadczy usługi w zakresie odbioru odpadów medycznych i weterynaryjnych, surowca kategorii I oraz surowca kat. III – www.palmedica.pl.

Stale rosnąca liczba klientów spowodowała w sposób naturalny potrzebę zaoferowania im kompleksowej obsługi i poszerzenia oferty. W 2017 roku nasza firma rozszerzyła działalność handlową o sklep medyczny online, w którym kupić można różnego rodzaju artykuły wykorzystywane w gabinetach lekarskich, weterynaryjnych czy kosmetycznych. Nasza oferta obejmuje m.in. produkty jednorazowego użytku, produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni roboczych, rąk i skóry i inne elementy wyposażenia gabinetów, niezbędne do prawidłowego ich funkcjonowania.

Produkty jednorazowego użytku i pozostałe wyposażenie gabinetów

W naszym sklepie znajdziecie Państwo najlepszych producentów i najczęściej kupowane produkty, które każdego dnia są powszechnie wykorzystywane w medycynie, weterynarii, kosmetyce czy stomatologii. Nasz asortyment budujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań zarówno obecnych, jak i potencjalnych odbiorców. Pragniemy oferować najwyższą jakość w przystępnych cenach, dlatego współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami. Oferujemy zarówno klasyczne materiały opatrunkowe o szerokim zastosowaniu, jak i innego rodzaju produkty jednorazowego użytku. Poza tym sprzedajemy środki dezynfekujące i akcesoria do sterylizacji pochodzące od najlepszych producentów.

Jesteśmy firmą lokalną i stuprocentowo polską, a naszym Klientom niezmiennie pragniemy oferować najwyższej klasy usługi, niezależnie od ich charakteru. Kupując u nas, wspieracie Państwo krajowych, uczciwych, rzetelnych przedsiębiorców.

Zapraszamy do współpracy!

 

 
 

Palmedica

ul. Marsa 30/4

80-299 Gdańsk

NIP: 743-180-87-79

tel. 696 850 900

e-mail: kontakt@palmedica.pl

 

nr konta bankowego:

64 1140 2017 0000 4402 0981 5509

 
 

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl