Rękawiczki jednorazowe

Skutecznym zabezpieczeniem dłoni w trakcie wykonywania zabiegów ambulatoryjnych, leczniczych, a także higienicznych czy kosmetologicznych z przebiciem powłok skórnych, są rękawiczki jednorazowe. Produkty te są dostępne w wersji sterylnej i niesterylnej.

 

RĘKAWICZKI JEDNORAZOWE

Rękawiczki inseminacyjne z ochraniaczem ramienia KRUTEX, 50 szt. Rękawiczki inseminacyjne z ochraniaczem ramienia KRUTEX, 50 szt.
Producent: KRUUSE
Cena:

74,80 zł

Cena netto: 60,81 zł

szt.
zobacz więcej

Proponujemy wyroby bezpudrowe dedykowane osobom mającym alergię na lateks. Produkty te nie powodują pojawiania się zaczerwienień czy uporczywego świądu, nawet po wielu godzinach ich noszenia, w różnych warunkach atmosferycznych. Proponowane przez nas rękawiczki jednorazowe sterylne mogą stanowić zabezpieczenie dłoni w trakcie obsługi pacjentów i wykonywania procedur medycznych. Wyroby te mają zastosowanie w stomatologii, chirurgii, a także w różnego typu placówkach czy ośrodkach, w których występuje procedura wysokiego ryzyka, warunkująca potrzebę zakładania rękawic. Wykonane z lateksu rękawiczki jednorazowe dopasowują się do kształtu dłoni. To produkty łatwe do zakładania i zdejmowania. Umożliwiają one zachowanie zdolności manualnych, co ma szczególne znaczenie u osób zajmujących się zabiegami chirurgicznymi.

Rękawiczki jednorazowe – produkty służące do zabezpieczania dłoni

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także rękawiczki foliowe jednorazowe, w opakowaniach zawierających 100 sztuk tego typu produktów. Wyroby te są przeznaczone do ochrony skóry rąk w trakcie wykonywania nieinwazyjnych lub małoinwazyjnych prac. Rekomendowane przez nas rękawiczki foliowe jednorazowe mogą stanowić także wkład do innych rękawic. Produkty te są wykonane z polietylenu. Ekonomiczne opakowanie wystarcza na długi czas. W naszym asortymencie znaleźć można także rękawiczki inseminacyjne z ochraniaczem ramienia marki Gloved. Wyroby te przydadzą się lekarzom weterynarii i technikom weterynaryjnym, którzy uczestniczą w zabiegach inseminacji bydła, a także innych zwierząt hodowlanych czy gospodarskich. To produkty, które nie powodują podrażnienia narządów rozrodczych wyżej wymienionych zwierząt. Wysoki mankiet zapobiega ryzyku zabrudzenia odzieży medycznej, używanej w trakcie zabiegu inseminacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl