Maseczki ochronne

Łatwe do zakładania i zdejmowania maseczki ochronne to produkty dedykowane osobom zatrudnionym w Służbie Zdrowia, jak również wykonującym pracę zawodową, wymagającą zabezpieczenia dróg oddechowych.

 

MASECZKI OCHRONNE

Gogle ochronne z opaską Active VISION V310 Gogle ochronne z opaską Active VISION V310
Producent: Activegear
Cena:

16,89 zł

Cena netto: 13,73 zł

szt.
zobacz więcej
Maska chirurgiczna trójwarstwowa (50 szt) Maska chirurgiczna trójwarstwowa (50 szt)
Producent: KDG
Cena:

10,78 zł

Cena netto: 8,76 zł

szt.
zobacz więcej

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości maseczki ochronne z zaworkiem. To wyroby pakowane po 3 sztuki z wydajnością filtracji, oszacowaną na wartość do 98%. Proponowane przez nas produkty spełniają wszystkie normy UE, między innymi EN149:2001+A1:2009. Zamontowana w tych wyrobach uszczelka z pianki, zapewnia komfortowe ich noszenie przez bardzo długi czas. Rekomendowane przez nas maseczki ochronne mogą być dopasowane do kombinezonów pełnobarierowych klasy 3E i przyłbic ochronnych z szybą wykonaną z poliwęglanu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także maski chirurgiczne trójwarstwowe. To produkty dostępne w opakowaniu zbiorczym. To podstawowe wyposażenie placówek medycznych. To wyroby pozbawione lateksu, niesterylne i jednorazowego użytku.

Maseczki ochronne, gogle i półmaski filtrujące – skuteczne zabezpieczenie przed patogenami

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także nowoczesne gogle ochronne. Produkty te są bardzo skutecznie zabezpieczone przed zamgleniem czy zarysowaniami. Wykazują one również podwyższoną odporność na uderzenia. Rekomendowane przez nas produkty stanowią podstawową ochronę dla oczu przed cieczami lub pyłami, które mogłyby dostać się do oczu. Proponowane gogle ochronne posiadają wyprofilowane soczewki i regulowaną długość opaski na głowę. Elementy te zostały wykonane z polichlorku winylu i poliestru. To wyroby pozbawione dodatku metali ciężkich, substancji ropopochodnych i produktów odzwierzęcych. Zachowują one swój pierwotny kształt, nawet po wielu miesiącach ich noszenia. To wyroby spełniające normę EN 166:2001. Osoby, które na co dzień mają kontakt z substancjami potencjalnie groźnymi dla zdrowia, mogą zainteresować się zróżnicowanym asortymentem naszego sklepu. Dostępne w nim półmaski filtrujące klasy FFP2 to produkty wykonane z 5-cio warstwowego materiału. Chronią one przed dostawaniem się wirusów i bakterii do dróg oddechowych. Wyroby te posiadają wszyty klips, który idealnie dopasowuje się do kształtu nosa i gwarantuje ścisłe przyleganie maski do twarzy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl