Kombinezony ochronne

Nowoczesne kombinezony ochronne to produkty dla placówek medycznych, a także instytucji zajmujących się utylizacją niebezpiecznych odpadów.

 

KOMBINEZONY OCHRONNE

Rekomendowane przez nasz sklep internetowy kombinezony chemiczne i oddychające, wykonała znana i ceniona firma Active Gear. Gwarantują one wysoką ochronę przed przenikaniem do ciała cząsteczek stałych i mgiełek aerozoli, unoszących się w cyrkulującym powietrzu. Proponowane przez nas kombinezony ochronne posiadają ząbkowane szwy, stanowiące podstawową barierę dla różnego typu cząsteczek. Zamontowany w tych wyrobach zamek błyskawiczny jest pokryty klapą klejoną dla jeszcze lepszej ochrony. Wysokiej jakości kombinezony ochronne z naszego sklepu internetowego posiadają certyfikat CE. To produkty pozbawione dodatku silikonu. Pełnobarierowe kombinezony ochronne z naszej oferty są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru, od S do nawet XXXL. Umożliwia to dopasowanie ich do każdego typu sylwetki użytkownika.

Kombinezony ochronne dopasowane do każdej sylwetki

Proponowane przez nas kombinezony ochronne są wykonane z materiałów wytrzymałych, lekkich i komfortowych w noszeniu. To wyroby wodoodporne, wyposażone w elastyczny kaptur z gumką, ułatwiający jego dopasowanie do noszonej maseczki. Obszycia, zastosowane na nadgarstkach i kostkach, skutecznie ograniczają przenikanie wszelkiego typu substancji lotnych czy szkodliwych oparów. Rekomendowane przez nas kombinezony ochronne spełniają normy EN 14126, EN 13982 i EN 13034. To produkty jednorazowego użytku, które po zakończonej pracy, mogą być składowane w specjalnie przeznaczonych do tego celu pojemnikach, a następnie poddawane utylizacji. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także kombinezony ochronne z taśmami. Produkty te stworzono dla osób mających kontakt z niebezpiecznymi cieczami, wirusami i bakteriami. Polecane przez nas kombinezony ochronne mogą być wykorzystywane w trakcie kontaktu z osobami zakażonymi COVID-19. To wyroby z elastyczną gumką w pasie, wykonane z materiału polipropylenowego i przepuszczającej powietrze warstwy laminowanej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl