Fartuchy medyczne

Posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości fartuchy medyczne z naszego sklepu internetowego, to wyroby dostępne rozmiarach uniwersalnych. To podstawowe wyposażenie wszystkich placówek medycznych i punktów zabiegowych.

 

FARTUCHY MEDYCZNE

Komplet medyczny z włókniny SMS (bluza i spodnie) Komplet medyczny z włókniny SMS (bluza i spodnie)
Producent: KDG
Cena:

13,45 zł

Cena netto: 12,45 zł

zobacz więcej

Rekomendowane przez nas fartuchy chirurgiczne SMS posiadają powłokę antystatyczną. To produkty odporne na działanie substancji chemicznych w postaci alkoholi. Zostały one stworzone z włókniny o optymalnie dobranej gramaturze. Wiązanie za szyją i troczki w talii umożliwiają idealne ich dopasowanie do posiadanej sylwetki. Proponowane przez nas fartuchy chirurgiczne SMS mają rękawy zakończone elastycznymi mankietami w kolorze białym. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się fartuchy medyczne sterylne, laminowane i barierowe. To produkty jednorazowego użytku, posiadające wygodne wycięcie pod szyją, które wpływa na komfort noszenia tych wyrobów, nawet przez kilkanaście godzin w ciągu doby.

Fartuchy medyczne i koszule dla pacjentów

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także fartuchy jednorazowego użytku, wyposażone w mankiety z gumką. To produkty transparentne, będące skuteczną osłoną odzieży. To wyroby dedykowane nie tylko personelowi medycznemu, ale także pacjentom odwiedzającym punkty zabiegowe czy placówki, w których odbywa się leczenie. Rekomendowane przez nas fartuchy medyczne jednorazowego użytku są stworzone z włókniny typu spunbond. To wyroby znanego, polskiego producenta, dostępne w uniwersalnym rozmiarze. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także koszule dla pacjenta z krótkim rękawem. Sięgają one do połowy ud i mają bardzo wygodne rozcięcie na piersiach, co umożliwia wykonywanie różnego typu zabiegów medycznych, a także przeprowadzanie resuscytacji czy podłączanie urządzeń monitorujących funkcje życiowe. Proponowane przez nas koszule dla pacjenta są wykonane z włókniny. Produkty te są dostępne w naszym sklepie internetowym w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl