Pojeminiki i Worki na Odpady Medyczne

Atestowane pojemniki i worki na odpady medyczne stanowią podstawowe wyposażenie placówek świadczących usługi z zakresu lecznictwa.

 

POJEMNIKI I WORKI NA ODPADY MEDYCZNE

Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

24,75 zł

Cena netto: 20,12 zł

szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

18,26 zł

Cena netto: 14,85 zł

szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów
Producent: MARCIN
Cena:

21,45 zł

Cena netto: 17,44 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra
Producent: Intergos
Cena:

4,20 zł

Cena netto: 3,41 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1 litr Pojemnik na odpady medyczne 1 litr
Producent: Intergos
Cena:

4,90 zł

Cena netto: 3,98 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2 litry Pojemnik na odpady medyczne 2 litry
Producent: Intergos
Cena:

5,60 zł

Cena netto: 4,55 zł

szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów
Producent: Med-Plast
Cena:

10,90 zł

Cena netto: 8,86 zł

szt.
zobacz więcej

Proponowane przez nasz sklep internetowy wyroby są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i pojemnościach do wyboru. Polecamy solidnie wykonane worki na odpady medyczne 35-120 litrów, to produkty wykonane z polipropylenu. Na rolce znajduje się 25 sztuk danego wyrobu. Nowoczesne worki na odpady medyczne mogą być wygodnie przechowywane w szufladach, a także szafkach, przeznaczonych do magazynowania tego typu akcesoriów medycznych. W naszym asortymencie znajdują się także etykiety identyfikacyjne na worki i pojemniki na odpady medyczne. To wyroby w wersji samoprzylepnej, umożliwiające trwałe przytwierdzenie ich, w celu oznaczenia danego odpadu. To produkty zgodne z wytycznymi zawartymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 5 października 2017 roku, w sprawie szczegółowego sposobu postępowania z odpadami medycznymi.

Pojemniki i worki na odpady medyczne w różnych wersjach do wyboru

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także funkcjonalne pojemniki na odpady medyczne. To produkty o pojemności od 0,7 do 5 l. Posiadają one wygodny uchwyt, umożliwiający przenoszenie ich w dowolnie wybrane miejsce. To jednorazowe wyroby, pozwalające na bezproblemowe gromadzenie w nich zużytego sprzętu medycznego i odpadów biologicznych, a także medycznych z przeznaczeniem do ich natychmiastowej lub terminowej utylizacji. Produkty te są wykonane z tworzywa sztucznego. Jest to solidny polipropylen, odporny na działanie czynników zewnętrznych, a także związków chemicznych, obecnych w składzie wielu odpadów medycznych. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy pojemniki na odpady medyczne są całkowicie nieprzemakalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku ich codziennej eksploatacji. Specjalne wycięcia w pokrywie tych produktów, pozwalają na bezpieczne oddzielenie igieł od strzykawek, co eliminuje ryzyko skaleczenia się w trakcie przenoszenia odpadów. Produkty te są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami PZH.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl