Podkłady Medyczne i Higieniczne

Wykonane bardzo solidnie podkłady medyczne i higieniczne z naszego sklepu internetowego mogą zainteresować, zarówno osoby dbające o wyposażenie w szpitalach, klinikach, w punktach zabiegowych, jak również w hospicjach czy domach opieki.

 

PODKŁADY MEDYCZNE I HIGIENICZNE

Podkład medyczny bibułowo - foliowy w rolce Podkład medyczny bibułowo - foliowy w rolce
Producent: MatoPro
Cena:

29,80 zł

Cena netto: 27,59 zł

zobacz więcej
Podkład medyczny celulozowy dwuwarstwowy Podkład medyczny celulozowy dwuwarstwowy
Producent: Dabex
Cena:

24,50 zł

Cena netto: 22,69 zł

zobacz więcej
Podkłady higieniczne Seni Soft Super Dry, 90 cmx60 cm, 15 szt. Podkłady higieniczne Seni Soft Super Dry, 90 cmx60 cm, 15 szt.
Producent: TZMO SA
Cena:

75,00 zł

Cena netto: 69,44 zł

szt.
zobacz więcej
PROTECTIVA podkłady, op. 30 szt. PROTECTIVA podkłady, op. 30 szt.
Producent: Incomed
Cena:

33,00 zł

Cena netto: 30,56 zł

zobacz więcej
Serweta sterylna MATODORAPE Serweta sterylna MATODORAPE
Producent: TZMO SA
Cena:

12,00 zł

Cena netto: 11,11 zł

zobacz więcej

Rekomendowane przez nas wyroby są pokryte specjalną powłoką antybakteryjną. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się podkłady jednorazowe w formie wygodnych w użytkowaniu rolek. To produkty nasączone nanocząsteczkami srebra, wykonane w 100% z wytrzymałej celulozy. Wyroby te są przeznaczone do utrzymania higieny łóżek w centrach rehabilitacyjnych i w różnego typu gabinetach medycznych. W ofercie naszego sklepu znajdują się także podkłady medyczne bibułowo- foliowe, jak również papier toaletowy typu Jumbo w wersji antybakteryjnej. Osobną kategorią są podkłady higieniczne przeznaczone dla osób mających problemy z nietrzymaniem moczu. To produkty, które przydadzą się również pacjentom po przebytych zabiegach operacyjnych. Chłonny wkład zapobiega wydostawaniu się cieczy na zewnątrz, co mogłoby skutkować zabrudzeniem bielizny, odzieży wierzchniej i łóżka.

Podkłady medyczne i higieniczne o wysokiej chłonności

Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także ręczniki składane antybakteryjne, przeznaczone do recyklingu. Posiadamy ponadto wyroby stworzone z przyjemnej w dotyku celulozy, niepowodującej powstawania odparzeń czy też alergii kontaktowych. Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty jakości. To wyroby, które można wygodnie przechowywać w szafkach bądź szufladach medycznych, znajdujących się na wyposażeniu danej placówki. Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy korzystną cenowo ofertę, obejmującą serwety sterylne, dostępne w szerokości 45 i 60 cm i długości 40 do 75 cm. To produkty znajdujące zastosowanie w trakcie przygotowań do zabiegów chirurgicznych i ambulatoryjnych. Rekomendowane przez nas serwety sterylne eliminują problem powstawania zakażeń szpitalnych. To wyroby higieniczne, bezpieczne w użytkowaniu. Zostały one wykonane z przewiewnej tkaniny TSM, wyróżniające się podwyższoną wytrzymałością na rozrywanie, kruszenie czy przedziurawienie. Polecane przez nas serwety sterylne są skuteczną barierą dla zanieczyszczeń, kurzu, włosów i złuszczonego naskórka. To produkty nieulegające zjawisku naelektryzowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl