Pojemniki i worki na odpady medyczne

Atestowane i certyfikowane pojemniki i worki na odpady medyczne to produkty, które stanowią podstawowe wyposażenie wszystkich placówek, świadczących usługi z zakresu lecznictwa. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego wyroby mają różną pojemność, która wynosi ona od 35 do 120 l.

 

POJEMNIKI I WORKI NA ODPADY MEDYCZNE

Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 120 litrów
Producent: KDG
Cena: 24,75 zł (netto: 20,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 35 litrów
Producent: MARCIN
Cena: 18,26 zł (netto: 14,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów Czerwone worki na odpady medyczne 60 litrów
Producent: KDG
Cena: 21,45 zł (netto: 17,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra Pojemnik na odpady medyczne 0,7 litra
Producent: Intergos
Cena: 4,20 zł (netto: 3,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 1 litr Pojemnik na odpady medyczne 1 litr
Producent: Intergos
Cena: 4,90 zł (netto: 3,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 2 litry Pojemnik na odpady medyczne 2 litry
Producent: Intergos
Cena: 5,60 zł (netto: 4,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów Pojemnik na odpady medyczne 5 litrów
Producent: Med-Plast
Cena: 10,90 zł (netto: 8,86 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Proponowane przez nas worki na odpady medyczne są dostępne w kolorze czerwonym i wykonane z polipropylenu. Rolki, na które nawinięte są te produkty, są bardzo łatwe do rozwijania. Można je umieścić w specjalnie dobranych pojemnikach. Nowoczesne worki na odpady medyczne, o optymalnej pojemności, są przeznaczone do segregowania odpadów, powstałych w trakcie prowadzenia działalności ambulatoryjnej lub tej, z zakresu leczenia zwierząt i ludzi. To produkty, które nie zmieniają swoich pierwotnych właściwości fizycznych i chemicznych pod wpływem działania wilgoci, a także intensywnego promieniowania słonecznego.

Pojemniki i worki na odpady medyczne jednorazowego użytku

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także pojemniki na odpady medyczne. Produkty te są dostępne w opcji jednorazowego użytku. Mają one różną pojemność. To wyroby przeznaczone do składowania sprzętu medycznego i odpadów biologicznych oraz medycznych, jak również tych, z przeznaczeniem do ich natychmiastowej lub późniejszej utylizacji. Rekomendowane przez nas pojemniki na odpady medyczne są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w postaci polipropylenu. To materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w wyniku eksploatacji wybranego modelu pojemnika na odpady medyczne. Pragniemy nadmienić, że wszystkie wyżej wymienione produkty, są stworzone w taki sposób, aby nie ulegały one przedziurawieniu. Ich podwyższona odporność na przekłucia sprawia, że produkty te są nieprzemakalne. Te pojemniki na odpady medyczne mają specjalne wycięcie w ich pokrywie. Pozwala to na bezpieczne oddzielenie igły od strzykawki, co eliminuje ryzyko przypadkowego skaleczenia się i tym samym ewentualnego dostania się do krwiobiegu chorobotwórczych mikroorganizmów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl