yandex
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

696 850 900

Sklep medyczny online – produkty dla gabinetów lekarskich

Sklep Kupdogabinetu.pl proponuje szeroki asortyment produktów do wykorzystania w gabinetach lekarskich – niezależnie od specjalności. Wspieramy branżę medyczną, oferując najwyższej klasy produkty w przystępnych cenach. Niezależnie od tego, czy potrzebne są Państwu materiały opatrunkowe, delikatne dla skóry rękawiczki jednorazowe z kolagenem, czy preparaty do dezynfekcji narzędzi, rąk i skóry, wśród naszych produktów z pewnością znajdą Państwo odpowiednie rozwiązania. Nasz sklep medyczny online prowadzi sprzedaż wyłącznie wyrobów sprawdzonych firm, przeznaczonych do użytku medycznego.

Wyposażenie gabinetów medycznych – nasza oferta

W naszym sklepie znajdą Państwo rozmaite elementy wyposażenia gabinetów medycznych. Dla wygody naszych Klientów sklep medyczny online podzielony jest na kategorie tematyczne. W zakresie produktów do gabinetów lekarskich stworzyliśmy zatem działy:

  • infuzja i iniekcja – strzykawki, igły, wenflony itp.,
  • materiały opatrunkowe – bandaże, kompresy, gazy, plastry, tampony itp.,
  • dezynfekcja i sterylizacja – AHD 1000, chusteczki do dezynfekcji oraz inne preparaty do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i skóry,
  • odzież i rękawice – czepki, fartuchy jednorazowe, rękawiczki, maski i inne elementy ubioru dla personelu medycznego, pacjentów oraz odwiedzających,
  • worki i pojemniki – na odpady medyczne,
  • medycyna ratunkowa – produkty wykorzystywane w ratownictwie,
  • produkty jednorazowego użytku – m.in. gaza, plastry, fartuchy, czepki jednorazowe, szpatułki laryngologiczne, pojemniki laboratoryjne.

Szeroki asortyment produktów pozwala na kompletne wyposażenie placówek medycznych różnego typu. Zapraszamy również do zapoznania się z zawartością pozostałych działów sklepu.

 

Dozownik łokciowy Dermados Dozownik łokciowy Dermados
Producent: Ecolab
Cena: 150,80 zł
szt.
zobacz więcej
Dozownik w systemie zamkniętym Dozownik w systemie zamkniętym
Producent: Medi-Sept
Cena: 199,27 zł
szt.
zobacz więcej
Folia do przyłbic uniwersalna Folia do przyłbic uniwersalna
Producent: Roteck
Cena: 15,45 zł
szt.
zobacz więcej

regulamin sklepu internetowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl