Sterylizacja

Regularnie przeprowadzana sterylizacja wymaga zastosowania odpowiednio dobranych środków. Są one dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy funkcjonalne rękawy do sterylizacji marki Medal.

 

STERYLIZACJA

Papier krepowany do sterylizacji 50 cm x 50 cm Papier krepowany do sterylizacji 50 cm x 50 cm
Producent: TZMO
Cena:

302,50 zł

Cena netto: 280,09 zł

szt.
zobacz więcej

To produkty, które można wykorzystać w czasie sterylizacji parowej, dokonywanej w autoklawie. Proponowane przez nas rękawy do sterylizacji są wykonane z niepylącego papieru o optymalnie dobranej gramaturze. Składają się one także z siedmiu warstw niebieskiej folii barierowej. To wyroby służące do pakowania sterylizowanych w autoklawie przyborów kosmetycznych, a także innych produktów, mających kontakt z powłokami skórnymi i krwią danego pacjenta czy klienta. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się również papier krepowany do sterylizacji o optymalnie dobranych wymiarach. Produkt ten został stworzony z pulpy celulozowej. To naturalny surowiec, który nie wchodzi w żadne toksyczne reakcje z organizmami wodnymi. Nasz papier krepowany do sterylizacji jest całkowicie biodegradowalny i nie zagraża faunie i florze.

Sterylizacja przy pomocy rękawów i papierów krępowanych

Prawidłowa sterylizacja, obejmująca pozbywanie się różnego typu zanieczyszczeń, stanowi gwarancję czystości dla pacjentów lub klientów, korzystających z różnego typu podmiotów, świadczących usługi kosmetologiczne, kosmetyczne czy medyczne. Sterylizacja, przeprowadzona przy pomocy papieru krępowanego, umożliwia przepuszczanie czynników stabilizujących. To produkt przeznaczony do przeprowadzania procesów sterylizacji przy pomocy pary wodnej, tlenku etylu, radiacji czy formaldehydu. Warto wspomnieć, że wyżej wymieniony produkt jest zapakowany w zgrzewany na gorąco worek foliowy. Zapobiega to przedostawaniu się do tego produktu wilgoci, która mogłaby spowodować zmianę jego pierwotnych właściwości chemicznych i fizycznych. Wymagana w wielu placówkach świadczących usługi medyczne i tych z zakresu pielęgnacji ciała sterylizacja, stanowi gwarancję tego, że do krwiobiegu danej osoby nie przedostaną się żadne chorobotwórcze patogeny, bytujące na narzędziach, używanych do różnego typu zabiegów, szczególnie tych z przerwaniem powłok skórnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl