yandex
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

696 850 900

Profesjonalna dezynfekcja powierzchni, skóry, narzędzi – sklep medyczny online

Praca w sterylnych i higienicznych warunkach to jeden z najważniejszych wymogów w każdym gabinecie, w którym wykonuje się zabiegi o charakterze medycznym czy też kosmetycznym. W wielu przypadkach stosuje się produkty jednorazowego użytku tam, gdzie jest to możliwe. Używane wielokrotnie narzędzia czy sprzęt trzeba zaś za każdym razem dokładnie zdezynfekować i wysterylizować. Nie mniej ważna jest dezynfekcja powierzchni mających bezpośredni kontakt ze  skórą pacjenta, narzędziami, akcesoriami czy preparatami, a także dezynfekcja rąk i skóry, zarówno osoby przeprowadzającej zabieg, jak i pacjenta. Nasz sklep medyczny online oferuje szereg różnorodnych rozwiązań do efektywnej dezynfekcji i sterylizacji stanowisk pracy, narzędzi i skóry w gabinetach medycznych, kosmetycznych, weterynaryjnych i innych.

Dezynfekcja rąk i skóry

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. liczne profesjonalne produkty do dezynfekcji rąk i skóry. Ze względu na swoje medyczne przeznaczenie są one skuteczne, wydajne oraz wygodne w użyciu – wiele z nich wyposażonych jest w praktyczne i pozwalające na zachowanie maksimum higieny dozowniki. Dostępne w naszym asortymencie produkty znajdą zastosowanie m.in. w:

  • gabinetach medycznych różnych specjalizacji,
  • gabinetach stomatologicznych,
  • gabinetach weterynaryjnych,
  • gabinetach kosmetycznych,
  • salonach tatuażu,
  • domach opieki i hospicjach,
  • innego rodzaju placówkach medycznych.

Produkty wykazują działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze, wirusobójcze i prątkobójcze, gwarantując zachowanie higieny. Posiadamy w ofercie najpopularniejsze i najczęściej stosowane artykuły (jak AHD 1000) oraz inne preparaty najlepszych marek (dezynfekcja Medilab, Ecolab, Sterisol, Medisept).

Dezynfekcja powierzchni i narzędzi oraz sterylizacja

Wszędzie tam, gdzie higiena stanowi najwyższą wartość, sprawdzą się także nasze produkty do dezynfekcji powierzchni i profesjonalnej higieny wnętrz. To przede wszystkim dezynfekujące płyny oraz rozpuszczalne tabletki. Na małych powierzchniach sprawdzą się zaś wygodne w użyciu spraye i chusteczki do dezynfekcji.

Osobną kategorią jest dezynfekcja narzędzi. Wygodne w użyciu produkty z naszej oferty pomogą ją przeprowadzić szybko i efektywnie. W naszym asortymencie znajdą Państwo również akcesoria niezbędne w przypadkach, gdy konieczna jest całkowita sterylizacja (wyjaławianie) sprzętu.

Zapraszamy do zakupów!


Dozownik łokciowy Dermados Dozownik łokciowy Dermados
Producent: Ecolab
Cena: 150,80 zł
szt.
zobacz więcej
Dozownik w systemie zamkniętym Dozownik w systemie zamkniętym
Producent: Medi-Sept
Cena: 199,27 zł
szt.
zobacz więcej
Mydło w płynie Mydło w płynie
Producent: MediSept
Cena: 6,65 zł
szt.
zobacz więcej
Pakiet dezynfekcja rąk Pakiet dezynfekcja rąk
Cena: 44,00 zł
szt.
zobacz więcej

regulamin sklepu internetowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl